Bugün: 20.2.2019, Çarşamba   ||    Telefon: 0312 213 34 44   ||    E-Posta: sendika@tezkoopis.org

Ankara / Türkiye

HABERLER

  • 04.04.2018 - Ankara 4 Nolu Şube Migros Temsilciler Kurultayı Toplandı

    Migros Ticaret A.Ş. ve bağlı işyerlerinde çalışan sendika üyelerimizin işyerlerinde yaşadıkları sorunları ile çözüm yollarının görüşüldüğü toplantı 3 Nisan Salı günü saat 10.00'da Ankara'da yapıldı.

    Toplantıya; Migros Ticaret A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı (İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri) Demir Aytaç, Endüstri İlişkileri ve Destek Hizmetleri Direktörü Serdar Kaşıkcı,Genel Müdürlük Endüstri İlişkileri Departmanı Yöneticisi Taner Sema, İç Anadolu Bölge Direktörlüğü İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Bölge Müdürü Kürşat Peker, İnsan Kaynakları Ritm Sorumlusu Zafer Güney, Migros Ticaret A.Ş. Bölge Müdürleri ile Sendikamız Genel Sekreteri Hakan Bozkurt, Sendikamız Ankara 4 No'lu Şube Başkanı Levent Koç, Şube İdari Sekreteri Tayyip Cengiz, Şube Mali Sekreteri Ferhat Çamlı, Sendikamız Toplu İş Sözleşmesi Uzmanı Av. Tülay Uzunay ve Migros Ticaret A.Ş. işyerleri sendika temsilcilerimiz katıldı.

    Toplantıda, işyeri temsilcilerimiz tarafından, üyelerimizin işyerlerinde yaşadıkları sorunlar yetkililere aktarıldı ve sorunların çözümleri ile ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.

    Fotoğraf Galerisi İçin Tıklayın...